3 lipca 2020, 14:52

X edycja Studiów Podyplomowych "Prawo Konkurencji"

Szanowni Państwo,

Miło jest nam poinformować, że Instytut Nauk Prawnych PAN rozpoczął rekrutację na X edycję Studiów Podyplomowych „Prawo Konkurencji”.

Zapisy są w toku. Termin zapisów upływa 16 października 2020 r. Studia mają charakter dwusemestralny. Zajęcia rozpoczynają się 14 listopada 2020 r., a kończą się 27 czerwca 2021 roku. Studia są odpłatne i odbywają się w systemie 9 zjazdów weekendowych (sobotnio-niedzielnych). Zajęcia odbywać się będą w siedzibie INP PAN w Pałacu Staszica w Warszawie, ul. Nowy Świat 72.

Ponieważ zależy nam na dotarciu do szerokiego grona zainteresowanych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o upowszechnienie informacji o planowanej nowej edycji Studiów Podyplomowych INP PAN – jeśli to możliwe – poprzez zamieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej i w intranecie, a także przez przesłanie mailowo do ewentualnych zainteresowanych.

Szczegółowa informacja o Studiach Podyplomowych znajduje się na stronie Instytutu Nauk Prawnych, pod następującym adresem: https://www.inp.pan.pl/dydaktyka/studia-podyplomowe/

Łączę wyrazy szacunku

dr hab. Grzegorz Materna, prof. INP PAN

kierownik Studiów Podyplomowych „Prawo Konkurencji”