9 kwietnia 2021, 12:15

Wydział Komunikacji i Transportu otwarty jest dla petentów

Zwracamy się do Państwa z prośbą o załatwianie spraw urzędowych tylko w wyznaczonych godzinach, ponieważ w dalszym ciągu obserwujemy niestosowanie się do naszych zaleceń. Takie sytuacje powodują tworzenie się kolejek oraz stwarzają ryzyko, że nie zostaną Państwo obsłużeni o innej porze.

Równocześnie prosimy, aby sprawy związane z nabyciem lub zbyciem pojazdu zgłaszać jedną metodą, tj. za pośrednictwem profilu zaufanego, osobiście lub listownie.

Przypominamy, że Wydział Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Sanoku czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Osoby, które chcą zarejestrować pojazd prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną lub odbiór bloczków w korytarzu urzędu (obok ochrony). Na wyrejestrowanie pojazdu z powodu demontażu należy umówić się drogą telefoniczną z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem (tel. 13 46 529 16), natomiast w sprawie odbioru stałego dowodu rejestracyjnego należy oczekiwać na nasz telefon w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty lub prosimy o kontakt pod nr tel. 13 46 529 25.

Za stosowanie się do zaleceń z góry serdecznie dziękujemy.