Dzisiaj w I Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku odbył się I Memoriał im. Mateusza Łąckiego, organizowany przez SKT Sanok.
Turniej był hołdem dla przedwcześnie zmarłego zawodnika oraz członka zarządu klubu. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło wielu uczestników i sympatyków sportu, którzy wspólnie uczcili pamięć Mateusza.
W otwarciu turnieju udział wziął Starosta Sanocki Robert Pieszczoch, a Powiat Sanocki wsparł organizację wydarzenia.
Dziękując za zaproszenie mamy nadzieję, że Memoriał na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych organizowanych w Sanoku.
Galeria zdjęć dostępna na profilu facebook Powiatu Sanockiego (kliknij)


