Rekrutacja uczestników do projektu - placówki oświatowe

W dniu 20 stycznia 2014 roku Zarządzeniem nr 12/2014 Starosty Powiatu Sanockiego wprowadzono regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Przeprowadzenie wyboru i zatwierdzenia listy uczestników w projekcie w placówkach:

a) Samorządowe Publiczne Przedszkole Nr 3 w Sanoku, ul. Podgórze 25, 38-500 Sanok,

b) Samorządowe Publiczne Przedszkole Nr 4 w Sanoku, ul. Robotnicza 13A, 38-500 Sanok,

c) Szkoła podstawowa nr 1im. Gen. Bronisława Prugara - Ketlinga w Sanoku, Al. Szwajcarii 5, 38-500 Sanok,

d) Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Nowotańcu, Nowotaniec 77, 38-505 Bukowsko,

e) Gimnazjum w Zespole Szkół w Komańczy, 38-543 Komańcza 249,

f) Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach, Niebieszczany 492, 38-500 Sanok,

g) Gimnazjum w Niebieszczanach, Niebieszczany 492, 38-500 Sanok,

h) Szkoła Podstawowa w Prusieku, 38-500 Sanok, Prusiek 157

powierza się komisji w następującym składzie:

Wacław KRAWCZYK – Przewodniczący komisji,

Marek STABRYŁA – Członek komisji,

Agnieszka KORNECKA-MITADIS – Członek komisji,

Małgorzata KIELAR – Członek komisji,

w placówkach:

a) Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku,
ul. ul. Sadowa 12 38-500 Sanok,

b) Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sanoku, ul. 38-500 Sanok, ul. Przemyska 80,

c) Zespół Szkół w Rzepedzi – Szkoła Podstawowa, Rzepedź Osiedle A 30, 38-542 Rzepedź,

d) Zespół Szkół w Dobrej, Szkoła Podstawowa, 38-503 Dobra 48,

e) Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Tarnawie Dolnej, Tarnawa Dolna 28, 38-516 Tarnawa Dolna,

f) Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Zagórzu, ul. Piłsudskiego 70, 38-540 Zagórz,

g) Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnawie Dolnej, Tarnawa Dolna 28, 38-516 Tarnawa Dolna,

h) Gimnazjum w Zagórzu, ul. Wolności 10, 38-540 Zagórz

powierza się komisji w następującym składzie:

Wacław KRAWCZYK – Przewodniczący komisji,

Marek STABRYŁA – Członek komisji,

Agnieszka KORNECKA-MITADIS – Członek komisji,

Aneta PELC – Członek komisji,

w placówkach:

a) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach, Nowosielce 206, 38-530 Zarszyn.

b) Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku, ul. Rymanowska 17, 38-500 Sanok,

c) Zespół Szkół w Besku - Szkoła Podstawowa, ul. Kolejowa 54, 38-524 Besko,

d) Zespół Szkół w Besku - Gimnazjum, ul. Kolejowa 54, 38-524 Besko,

e) Szkoła Podstawowa w Zarszynie, ul. Bieszczadzka 19, 38-530 Zarszyn,

f) Gimnazjum w Zarszynie, ul. Bieszczadzka 19, 38-530 Zarszyn,

g) Gimnazjum w Długiem im. Św. Jadwigi Królowej, Długie 321, 38-530 Zarszyn,

h) Szkoła Podstawowa w Nowosielcach, Nowosielce 149, 38-533 Nowosielce.

powierza się komisji w następującym składzie :

Wacław KRAWCZYK – Przewodniczący komisji,

Marek STABRYŁA – Członek komisji,

Agnieszka KORNECKA-MITADIS – Członek komisji,

Maria KORZENIOWSKA – Członek komisji,

w placówkach:

a) Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza Technikum nr 5, ul. Jagiellońska 22, 38-500 Sanok,

b) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sanoku, ul. Stróżowska 4, 38-500 Sanok,

c) Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie - Szkoła Podstawowa, Pobiedno, 38-505 Bukowsko,

d) Gimnazjum nr 3 w Sanoku, 38-500 Sanok, ul. Lipińskiego 63,

e) Zespół Szkół w Strachocinie, Gimnazjum, Strachocina 341, 38-500 Sanok,

f) Szkoła Podstawowa w Pakoszówce, Pakoszówka 222, 38-500 Sanok,

g) Szkoła Podstawowa w Mrzygłodzie, Mrzygłód 170, 38-503 Mrzygłód,

h) Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym, Srogów Górny 137, 38-500 Sanok

powierza się komisji w następującym składzie :

Wacław KRAWCZYK – Przewodniczący komisji,

Marek STABRYŁA – Członek komisji,

Agnieszka KORNECKA-MITADIS – Członek komisji,

Aneta STASICKA – Członek komisji,

w placówkach :

a) I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku im. KEN, ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok,

b) II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku im. Marii Curie Skłodowskiej, ul. Mickiewicza 11, 38-500 Sanok,

c) Technikum Nr 1 w Sanoku w Zespole Szkół Nr 1 w Sanoku im. Karola Adamieckiego,
38-500 Sanok, ul. Jana III Sobieskiego 23,

d) Zespół Szkół w Bukowsku - Szkoła Podstawowa im. prof. Juliana Krzyżanowskiego,
38-505 Bukowsko,

e) Zespół Szkół w Bukowsku - Publiczne Gimnazjum, 38-505 Bukowsko,

f) Gimnazjum Nr 1 w Sanoku im. Grzegorza z Sanoka, ul. Kochanowskiego 2, 38-500 Sanok,

g) Zespół Szkół w Trepczy - Szkoła Podstawowa, ul. Sanocka 16 38-500 Sanok,

h) Szkoła Podstawowa w Odrzechowej, Odrzechowa 220, 38-530 Zarszyn

powierza się komisji w następującym składzie:

Wacław KRAWCZYK – Przewodniczący komisji,

Marek STABRYŁA – Członek komisji,

Agnieszka KORNECKA-MITADIS – Członek komisji,

Anna ADAMIAK – Członek komisji,

w placówkach :

a) Samorządowe Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sanoku, ul. Rymanowska 15, 38-500 Sanok,

b) Gimnazjum Nr 2 w Sanoku im. Królowej Zofii, ul. Jana III Sobieskiego 5, 38-500 Sanok,

c) Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku im. Grzegorza z Sanoka - Technikum Nr 2, ul. Stróżowska 15, 38-500 Sanok,

d) Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku im. Grzegorza z Sanoka - III Liceum Ogólnokształcące, ul. Stróżowska 15, 38-500 Sanok,

e) Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej, Tyrawa Wołoska 138, 38-535 Tyrawa Wołoska,

f) Gimnazjum w Rzepedzi, 38-542 Rzepedź, Osiedle A 30,

g) Szkoła Podstawowa w Czaszynie, Czaszyn 191, 38-516 Tarnawa Dolna,

h) Szkoła Podstawowa w Łukowem, Łukowe 64, 38-516 Tarnawa Dolna

powierza się komisji w następującym składzie :

Wacław KRAWCZYK – Przewodniczący komisji,

Marek STABRYŁA – Członek komisji,

Agnieszka KORNECKA-MITADIS – Członek komisji,

Ewelina BIŁAS – Członek komisji,

w placówkach :

a) Technikum Nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku im. W. Lipińskiego i M. Beksińskiego,
ul. Stróżowska 16, 38-500 Sanok,

b) Technikum Nr 4 w Zespole Szkół nr 4 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Sadowa 21,
38-500 Sanok,

c) Samorządowe Publiczne Przedszkole Nr 2 w Sanoku, ul. Sadowa 11, 38-500 Sanok,

d) Szkoła Podstawowa w Porażu, Poraż 45, 38-540 Zagórz,

e) Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaćmierzu, Jaćmierz 230, 38-530 Zarszyn,

f) Szkoła Podstawowa w Bażanówce, Bażanówka 102, 38-530 Zarszyn,

g) Szkoła Podstawowa w Kostarowcach im. Św. Andrzeja Boboli, Kostarowce 79, 38-500 Sanok Gimnazjum nr 4 im. 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty, ul. Jana Pawła II 25, 38-500 Sanok

powierza się komisji w następującym składzie:

Wacław KRAWCZYK – Przewodniczący komisji,

Marek STABRYŁA – Członek komisji,

Agnieszka KORNECKA-MITADIS – Członek komisji,

Urszula MAŁEK – Członek komisji

© 2012 Starostwo Powiatowe w Sanoku
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)
Starostwo Powiatowe w Sanoku
ul. Rynek 1, 38-500 Sanok, tel.: 13 46 52 900, fax: 13 46 52 988