19 września 2014, 10:01

"Tutaj drzwi trzeba otwierać powoli" - wystawa plenerowa

Powiat Sanocki zaprasza na wystawę plenerową poświęconą bohaterom książki "Tutaj drzwi trzeba otwierać powoli". Wystawę można oglądać do końca września na ogrodzeniu poniżej PWSZ w Sanoku przy ul. Mickiewicza.

„Tutaj drzwi trzeba otwierać powoli” to wystawa objazdowa, która podróżuje przez całą Polskę. Jest to 10 fotograficznych reportaży o liderach lokalnych, którzy zarażają swoją pasją i zmieniają otaczającą ich rzeczywistość. To opowieść o ludziach, o których mało się mówi i rzadko pisze.

Wystawa ma inspirować do działania na rzecz wprowadzania zmiany w swoim środowisku. Przyjdź i poznaj różne twarze przywództwa.

Zdjęcia prezentowane na wystawie wykonała Anna Bedyńska - znakomita polska fotografka, laureatka wielu prestiżowych nagród m.in.
Word Press Photo, National Geographic.

Wystawę zdjęć można oglądać do końca września.

Książka "Tutaj drzwi trzeba otwierać powoli" została wydana w ramach Programu Liderzy PAFW.
(Książkę można pobrać bezpłatnie ze strony www.drzwipowoli.pl).