18 grudnia 2017, 13:02

VII Jarmark Bożonarodzeniowy

Piękna, słoneczna i śnieżna niedziela przyciągnęła tłumy mieszkańców, którzy odwiedzając Rynek Galicyjski mogli uczestniczyć w corocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wspólne kolędowanie z zespołem Cassiopeia, koncert orkiestry Avanti, wzruszająca opowieść wigilijna przygotowana przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku to tylko część atrakcji, które czekały na wszystkich odwiedzających. Nie zabrakło żywej szopki oraz św. Mikołaja , który jak co roku, wręczył dzieciakom drobne upominki. Pyszne jadło, słodkie wypieki oraz wyjątkowe ozdoby świąteczne tworzyły również wyjątkowy klimat zbliżających się Świąt.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Jarmarku i tworzenie tego niepowtarzalnego klimatu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.