13 marca 2020, 15:20

Szpital w Sanoku wstrzymuje planowe przyjęcia

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania zostają wstrzymane planowe przyjęcia pacjentów w niżej wymienionych poradniach:

– Poradnia Kardiologiczna
– Poradnia Diabetologiczna
– Poradnia Gastroenterologiczna
– Poradnia „K” (ul. Lipińskiego i ul. 800-lecia)
– Poradnia Pulmonologiczna dla Dorosłych
– Poradnia Pulmonologiczna dla Dzieci
– Poradnia Urologiczna
– Poradnia Endokrynologiczna
– Poradnia Reumatologiczna
– Poradnia Neurologiczna
– Poradnia Rehabilitacyjna
– Poradnia Alergologiczna
– Poradnia Chorób Zakaźnych (z wyłączeniem pacjentów objętych Programem Lekowym)
– Poradnia Chirurgii Naczyniowej

Jednocześnie informujemy, że każdy pacjent przed lub w dniu wizyty zostanie poinformowany o jej odwołaniu bądź będzie mu udzielona teleporada przez lekarza. W pilnych przypadkach pacjent zostanie poproszony o osobiste stawienie się na wizytę.

Dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczymy ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, zapewniając większe bezpieczeństwo pacjentom i personelowi medycznemu.