27 marca 2018, 7:34

VI Niedziela Palmowa za nami

Piękna, słoneczna pogoda, przyciągnęła rzesze odwiedzających, którzy przybyli poczuć klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych, spróbować lokalnych specjałów czy kupić rękodzielnicze cudeńka. Korowód wyjątkowych palm przemaszerował do zabytkowego Kościoła z Bączala gdzie odbyła się Msza Święta, a następnie na Rynek Galicyjski, na którym odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Konkurs jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Nagrody zostały wręczone w dwóch kategoriach. W kategorii Najpiękniejsza Palma Tradycyjna nagrodzono Szkołę Podstawową nr 8 w Sanoku- I miejsce, Zespół Szkół Nr 1 w Sanoku – II miejsce oraz Zespół Szkół nr 5 w Sanoku – III miejsce. Natomiast w kategorii Najpiękniejsza Wielkanocna Palma Współczesna I miejsce przypadło I Liceum Ogólnokształcącemu w Sanoku, II miejsce Zespołowi Szkół nr 2 w Sanoku a III miejsce zdobyła palma Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy za rok.

Relacja fotograficzna na profilu Powiatu Sanockiego na facebooku