11 kwietnia 2017, 8:16

V Niedziela Palmowa w Skansenie

V Niedziela Palmowa za nami. Piękna, słoneczna pogoda przyciągnęła tłumy odwiedzających, którzy przybyli na Mszę Świętą w zabytkowym Kościele z Bączala oraz Rynek Galicyjski, na którym można było spróbować lokalnych specjałów, pooglądać i kupić rękodzielnicze cudeńka czy wziąć udział w zabawie, w której dla każdego czekała miła niespodzianka. Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną cieszył się jak zawsze bardzo dużym zainteresowaniem. Nagrody zostały wręczone w dwóch kategoriach. W kategorii Najpiękniejsza Palma Tradycyjna nagrodzono Szkołę Podstawową nr 6 w Sanoku- I miejsce, Przedszkole Samorządowe nr 3 w Sanoku – II miejsce oraz Szkołę Podstawową w Mrzygłodzie – III miejsce. Natomiast w kategorii Najpiękniejsza Wielkanocna Palma Współczesna I miejsce przypadło II Liceum Ogólnokształcącemu w Sanoku, II miejsce Zespołowi Szkół nr 2 w Sanoku a III miejsce zdobyła palma Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy za rok.