19 czerwca 2017, 14:20

Uczniowie otrzymujący wyróżnienia w roku szkolnym 2016

W dniu dzisiejszym na Sali Herbowej mieliśmy przyjemność gościć najlepszych wyróżnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z dyrektorami szkół i placówek Powiatu Sanockiego. Podsumowania mijającego roku szkolnego 2016/2017 dokonał Pan Wicestarosta Wacław Krawczyk, przy obecności Pani Skarbnik Edyty Szałankiewicz oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Promocji, Kultury i Rozwoju Pani Zofii Kijowskiej.

Wyróżnieni uczniowie to Iwona Stach uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sanoku, Anna Siemieńska I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, Maciej Słowiak II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, Aneta Pelczar Zespół Szkół nr 1 w Sanoku, Agnieszka Repakowska Zespół Szkół nr 2 w Sanoku, Dominik Rzepka Zespół Szkół nr 3 w Sanoku oraz Tomasz Chwostyk Zespół Szkół nr 5 w Sanoku.

Gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy

#Sanok