16 lutego 2012, 14:16

Powiat wyremontuje korty

Powiat Sanocki złożył wniosek w ramach programu “Bezpieczne boiska Podkarpacia”, który zakłada modernizację kortów przy Zespole Szkół nr. 4. Będzie to kolejna sportowa inwestycja realizowana przez samorząd.

Całkowity koszt prac to prawie 110 tys zł. - Jeśli projekt przejdzie otrzymamy 40 tys zł dofinansowania, resztę dołożymy z własnego budżetu. Za te pieniądze chcemy między innymi wytyczyć boisko, wykonać krawężniki, nową nawierzchnię, zamontować słupki, stojaki i siatki. Przewidujemy również zakup i montaż kompletnego stanowiska sędziowskiego – mówi starosta sanocki Sebastian Niżnik.

Przypomnijmy, że jesienią ubiegłego roku Powiat Sanocki oddał do użytku Orlika przy I Liceum Ogólnokształcącym. W tym roku przy Zespole Szkół nr 2 powstanie drugi taki obiekt.