19 czerwca 2019, 10:01

Podziękowania Starosty Sanockiego na zakończenie roku szkolnego

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych,

Nauczyciele, Wychowawcy
i Pracownicy Obsługi,

Drodzy Uczniowie !

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Wychowawcom, Rodzicom, Pracownikom Szkół i Placówek Oświatowych gratuluję pomyślnego zakończenia roku.

Okres nauki szkolnej jest czasem zdobywania wiedzy i umiejętności umożliwiających kształcenie na dalszych etapach edukacji. Zdobyta wiedza będzie przydatna w życiu i pomoże osiągnąć wyznaczone cele, szczególnie w tych dziedzinach, które w dzisiejszych czasach budzą szczególne zainteresowanie.

Nauczyciele i Wychowawcy dzięki swoim umiejętnościom pedagogicznym i fachowej wiedzy, pomagali uczniom poznawać świat i zdobyć wiadomości niezbędne w drodze ku dorosłości. Wszystkim im dziękuję za rzetelność, wytrwałość, zaangażowanie oraz solidną i sumienną pracę.

Uczniom serdecznie gratuluję dobrych wyników w nauce, wspaniałych osiągnięć i życzę dalszych sukcesów, które staną się Waszym udziałem
w przyszłości.

Niech okres wakacji będzie czasem udanego i bezpiecznego wypoczynku, życzę dużo słońca, niezapomnianych wrażeń oraz interesujących podróży.

Z poważaniem

Stanisław Chęć

Starosta Sanocki

Sanok, dnia 19 czerwca 2019 r.

© 2012 Starostwo Powiatowe w Sanoku
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)
Starostwo Powiatowe w Sanoku
ul. Rynek 1, 38-500 Sanok, tel.: 13 46 52 900, fax: 13 46 52 988