2 października 2017, 12:17

W dniu 29.09.2017r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku odbyła się konferencja pt. „Ogólny problem wzrostu liczby dzieci z problemami porażeń mózgowych. Nowe technologie w rehabilitacji medycznej – metoda prof. Kozyavkina (system intensywnej rehabilitacji neurofizjologicznej). Starostwo Powiatowe w Sanoku, które było głównym organizatorem i inicjatorem konferencji, reprezentował Pan Wicestarosta Wacław Krawczyk oraz Członek Zarządu Powiatu Pan Andrzej Chrobak. Pan profesor Kozyavkin wraz ze swoimi współpracownikami przedstawił swoją metodę rehabilitacji, z której mogły już skorzystać dzieci z terenu Powiatu Sanockiego uczestniczące w turnusach rehabilitacyjnych w Truskawcu.